Wielu osobom korzystającym z usługi Revolut, brakowało dostępu do serwisu z poziomu przeglądarki internetowej, ponieważ było to dość kłopotliwe w przypadku między innymi zgubienia czy zniszczenia telefonu.

Okazuje się, że sytuacja uległa zmianie i od teraz do swojego konta w serwisie Revolut można zalogować się z poziomu przeglądarki internetowej. W tym celu trzeba wejść w odpowiedni link, a następnie podać numer telefonu, kliknąć zaloguj się, wpisać kod, którzy przyjdzie na numer telefonu lub w wiadomości mail i w ostatnim kroku wpisać kod PIN, który został ustawiony w aplikacji mobilnej.

Z poziomu przeglądarki internetowej mamy dostęp do swoich kont walutowych, kart płatniczych oraz wszelkich danych, które powiązane są z kontami oraz kartami. Dodatkowo można przeglądać historię transakcji. Warto wspomnieć, że z poziomu przeglądarki można zablokować karty oraz zmienić ich zabezpieczenia.

Na razie brytyjski fintech nie poinformował o tej zmianie, więc być jest ona w fazie testowej i w najbliższym czasie firma to ogłosi.

Źródło: Cashless.pl