Już w najbliższy wtorek odbędzie się konferencja Apple, na której przestawione zostaną prawdopodobnie nowe zegarki oraz tablety amerykańskiego producenta.

Tymczasem w serwisie społecznościowym Twitter na koncie jednego z tak zwanych leakerów pojawiły się najnowsze informacje związane z tymi produktami. Użytkownik L0vetodream twierdzi, że Apple Watch series 6 ma być dostępny w nowej wersji kolorystycznej - niebieskiej. Miałby on mieć taki sam odcień jak nowe iPhone'y. Dodatkowo Apple Watch miałby otrzymać wsparcie dla szybkiego ładowania, co może być przydatne z perspektywy nadchodzącej funkcji w systemie watchOS 7 - mowa o funkcji monitorowania snu. Zegarki miałyby być dostępne w sprzedaży chwilę po zakończeniu konferencji.

Natomiast w przypadku iPada Air 4 spodziewana jest wyższa cena, która miałaby oscylować pomiędzy 569 a 599 dolarów amerykańskich. Dla porównania aktualnie najtańszy model Air został wyceniony na 499 dolarów.

Redakcja MyApple poprowadzi relację Live z konferencji Time Flies. Nasz komentarz na żywo dostępny będzie na podstronie Time Flies