Ze względu na panującą na całym świecie pandemię koronawirusa premiery nowych urządzeń marki Apple mogą odbyć się w innych terminach niż to zwykle bywa. iPhone’y i zegarki Apple Watch debiutują zwykle we wrześniu, ale tym razem może być inaczej.

Mało prawdopodobne jest także, że prezentacja wymienionych wyżej urządzeń odbędzie się z udziałem publiczności.

W poprzednim miesiącu Jon Prosser twierdził, że nowe modele zegarków oraz iPadów pojawią się w drugim tygodniu września, a w październiku odbędzie się wirtualna prezentacja smartfonów marki Apple.

Inne informacje opublikował dziś użytkownik Twittera o pseudonimie L0vetodream. Według niego w tym miesiącu nie zobaczymy zegarka Apple Watch Series 6.

Warto zwracać uwagę na doniesienia publikowane przez tego użytkownika, ponieważ do tej pory kilka razy się sprawdziły. Dotyczyły one między innymi nowego iPhone’a SE i nowych iPadów Pro, nazwy marketingowej kolejnej iteracji systemu macOS, funkcji mycia rąk w systemie watchOS 7 i funkcji scribble w iPadOS 14.

Warto przypomnieć, że wczoraj w serwisie Bloomberg ukazał się szczegółowy raport na temat urządzeń, które w najbliższym czasie zaprezentować ma Apple.

Źródło: MacRumors