Użytkownik L0vetodream opublikował w serwisie Twitter informacje o tym, że zbliża się premiera nowych urządzeń marki Apple. Twierdzi on, że są one „gotowe do wysyłki”. Tweet jest bardzo tajemniczy, bo nie zawiera żadnych dodatkowych informacji.

Warto zwracać uwagę na informacje opublikowane na tym koncie, ponieważ w ostatnim czasie wiele razy się sprawdzały. L0vetodream trafnie przewidział terminy premier nowych urządzeń - iPhone'a SE i iPada Pro. Wcześniej niż w dniu oficjalnej premiery pojawiły się też informacje o nazwę marketingowej systemu macOS Big Sur, funkcji mycia rąk w systemie watchOS 7 oraz funkcji Scribble w iPadOS 14.

Nie wiadomo jakie produkty pojawią się w najbliższym czasie, ale może być to nowy iMac, na temat którego doniesienia pojawiają się już od dłuższego czasu. Byłyby to prawdopodobnie komputery z nowymi procesorami Intela. Nie wiadomo czy byłyby to komputery o odświeżonym designie. Mówi się, że zmiana konstrukcji może być zarezerwowana dla modeli z procesorami Apple Silicon.

Do tej pory pojawiały się doniesienia także o innych produktach, które nie miały jeszcze swojej premiery. W branżowych mediach można znaleźć informacje o lokalizatorach AirTags, wysokiej klasy słuchawek nausznych, nowym modelu przystawki Apple TV z procesorem A12 oraz mniejszym i tańszym głośniku HomePod.

Najbliższe tygodnie pokażą czy doniesienia L0vetodream się sprawdzą.

Źródło: MacRumors