Tej osoby fanom i użytkownikom produktów Apple właściwie nie trzeba przedstawiać. Norbert od kilkunastu lat aktywnie działa w środowisku, pisząc świetne artykuły, prowadząc podcasty, organizując spotkania i wydarzenia, służąc radą nam wszystkim. Dziś łączymy z nim siły!

Norbert jest istną kopalnią świetnych pomysłów i źródłem niespożytej energii, dlatego trudno go nie lubić. Jego blog ipod.info.pl był jednym z pierwszych, na którego zaglądałem, zanim jeszcze kupiłem sobie iPoda i iPhone'a w 2008 roku. Nie zmieniło się to później, czytałem jego teksty w Moim Jabłuszku, iMagazine, słuchałem go w podcaście Nadgryzieni czy w uruchomionym w ubiegłym roku podcaście TechLove. Cieszymy się, że nad kolejnymi projektami będziemy mogli pracować razem!

Norbert jest marką sam w sobie, dlatego nasze połączenie sił nie oznacza tylko tego, że dołącza on do MyApple. Mógłbym bowiem śmiało napisać, że MyApple dołącza do Norberta. Oczywiście już niedługo przeczytacie jego teksty na MyApple czy w MyApple Magazynie. Możecie zatem spodziewać się dużo świetnych tekstów m.in. o HomeKit, technologii w samochodach i ogólnie gadżetach. Pracujemy także nad czymś zupełnie nowym. Nad czymś, o czym damy Wam znać już za jakiś czas.

Działamy!