Logitech ogłosił dzisiaj premierę MX Mastera 3 oraz MX Keys dla komputerów Mac. Kultowy już zestaw został dostosowany tak, aby jak najlepiej uzupełniać ekosystem Apple i pomagać w efektywnej pracy milionom użytkowników komputerów Mac i iPadów. Najpopularniejsza wydajna mysz i klawiatura Logitech w kolorze Space Grey będzie dostępna na polskim rynku pod koniec sierpnia 2020r.

Mysz Logitech MX Master 3 dla Maca

Zaawansowana bezprzewodowa mysz Logitech MX Master 3 dla komputerów Mac została stworzona, aby wzmocnić Maca i iPada dzięki charakterystycznym funkcjom serii Master, w tym przewijaniu za pomocą magnetycznej rolki nowej generacji i udoskonalonej ergonomii pozwalającej bez wysiłku uzyskać dostęp do wszystkich przycisków. Czujnik Darkfield 4000dpi pozwala śledzić praktycznie każdą powierzchnię, nawet szkło, i trafić za każdym razem odpowiedni piksel podczas pracy nad szczegółowymi projektami. Korzystając z aplikacji, można będzie zaprogramować mysz pod kątem wykonywanej pracy dla Adobe, Google Chrome, Safari i niezliczonych innych programów. Akumulator w MX Master 3 dla komputerów Mac pozwala na działanie do 70 dni i może być ładowany podczas użytkowania.

Klawiatura Logitech MX Keys dla Mac

Klawiatura w Logitech MX Keys posiada klawisze o niskim profilu w układzie Macintosha. Dodatkowo została ona wyposażona w inteligentne podświetlenie, dzięki któremu, gdy zbliża się ręce do klawiatury, dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia. Klawiatura MX Keys dla komputerów Mac wyposażona jest w ładowanie USB-C. Umożliwia też łatwe przełączanie pomiędzy MacBookiem, iPadem czy iPhone'em.

Dostępność

Logitech MX Master 3 dla komputerów Mac i Logitech MX Keys dla komputerów Mac będą dostępne w Polsce pod koniec sierpnia 2020r.

Źródło: Logitech