Itch.io to internetowy sklep z grami komputerowymi specjalizujący się w niezależnych produkcjach. Aktualnie trwa w nim charytatywna wyprzedaż wspierająca inicjatywę Black Lives Matter, w ramach której za symboliczną kwotę 5 dolarów amerykańskich można nabyć zestaw składający się z ponad 700 gier.

Od razu warto zaznaczyć, że nie wszystkie tytuły wchodzące w skład pakietu są dostępne także w wersji dla macOS, zaś wiele z tych, w które można zagrać na komputerach firmy Apple, to bardzo niszowe lub amatorskie produkcje. Kolekcja ta obejmuje jednak także kilka głośniejszych i lepiej ocenianych tytułów dla systemu macOS. Do tego grona zaliczają się m.in. Oxenfree, Night in the Woods, Minit, Overland, A Mortician's Tale, Super Hexagon, Feud, The Stillness of the Wind i Astrologaster. Oprócz gier komputerowych pakiet ten obejmuje także kilka programów użytkowych, materiały dla twórców gier, kilka ścieżek dźwiękowych z gier oraz cyfrowe wersje podręczników do gier RPG.

Cena pełnego pakietu oferowanego przez Itch.io to 5 dolarów amerykańskich, jednak chętni mogą zapłacić wyższą kwotę. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany organizacjom NAACP Legal Defense and Educational Fund i Community Bail Fund. Promocja zakończy się we wtorek 16 czerwca.


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.