Według doniesieni, które od dłuższego czasu pojawiają się w Sieci, w tym roku Apple planuje rozszerzenie oferty słuchawek AirPods o dwa nowe modele. Jednym z nich mają być AirPods Studio, czyli słuchawki studyjne, a drugim AirPods X, słuchawki dla aktywnych.

Pierwsze z wymienionych słuchawek mają pojawić się latem lub jesienią tego roku. Ming-Chi Kuo uważa, że ich produkcja rozpocznie się w połowie 2020 roku. Słuchawki kosztować mają 349 dolarów, a ich prezentacja prawdopodobnie odbędzie się podczas tegorocznej konferencji WWDC.

AirPody dla aktywnych zadebiutować mają jesienią. Przypominać mają one słuchawki Beats X. Niektórzy analitycy twierdzą, że akcesorium nie będzie następnym modelem AirPodów, a kolejną generacja słuchawek marki Beats.

Wiosną przyszłego roku prawdopodobnie pojawią się słuchawki AirPods trzeciej generacji. Mówi się, że wyglądem przypominać będą wersję Pro, ale nie będą one posiadać funkcji aktywnej redukcji szumów.

W trzecim kwartale 2021 roku Apple zaprezentować ma drugą generację słuchawek AirPods Pro. Ich produkcja rozpocznie się na przełomie 2021 i 2022 roku. Do tej pory nie opublikowano żadnych informacji na temat specyfikacji tych słuchawek.

Źródło: MacRumors