W związku z pandemią koronawirusa niektóre serwisy VOD ograniczają jakość swoich usług, inne, jak np. Tidal - oferujący muzykę na żądanie w jakości bezstratnej - starają się umilić użytkownikom najbliższe miesiące kwarantanny.

Tidal przygotował specjalną ofertę, w ramach której za cztery złote uzyskać można czteromiesięczny dostęp do muzyki w jakości bezstratnej. Tak, dobrze przeczytaliście, to złotówka za miesiąc w planie Tidal HiFi. Normalna miesięczna opłata za dostęp do bezstratnej muzyki w jakości HiFi w tym serwisie wynosi 39,99 zł.

Wystarczy kliknąć w przycisk „Claim Offer” na tej stronie i zalogować się do serwisu lub założyć konto. Tutaj drobna uwaga: strona logowania do Tidala może wprowadzić w błąd. Gdyż pola na login (adres e-mail lub numer telefonu) i hasło są wspólne dla logujących się i zakładających konto.

Po podaniu danych karty, zostaną z niej pobrane cztery złote, a w ustawieniach konta zobaczymy, że następny okres abonamentowy, już w normalnej cenie, zaczyna się dopiero za cztery miesiące.

Myślę, że to dobra okazja, by wypróbować ofertę tego serwisu z muzyką w jakości bezstratnej.

Źródło: BGR