Rozwiązania marki InvisibleShield charakteryzowało zawsze jedno przesłanie – produkty mają chronić ekran przed wszystkimi zagrożeniami, na jakie użytkownik może narazić swój telefon podczas codziennych czynności. Funkcjonalność najnowszej serii szkieł Elite została rozszerzona o technologie chroniące również użytkownika.

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG, wprowadza do sprzedaży Glass Elite Vision Guard+ do iPhone serii 11 oraz Xr, X/Xs. Szkło posiada specjalną powłokę o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych, która zabija do 99,9% bakterii i wirusów znajdujących się na ekranie telefonu. Dodatkowo technologia EyeSafe® ochroni Twoje oczy przed działaniem szkodliwego niebieskiego światła (HEV) emitowanego przez ekrany urządzeń mobilnych. Rozwiązania marki InvisibleShield charakteryzowało zawsze jedno przesłanie – produkty mają chronić ekran przed wszystkimi zagrożeniami, na jakie użytkownik może narazić swój telefon podczas codziennych czynności. Funkcjonalność najnowszej serii szkieł Elite została rozszerzona o technologie chroniące również użytkownika.

Technologia przeciwdrobnoustrojowa

Badania wykazały, że na telefonach znajduje się 10 razy więcej bakterii niż na deskach sedesowych. Przenosimy zarazki z uchwytów koszyków, klamek, toalet bezpośrednio na telefon za każdym razem, gdy go dotykamy. Następnie przykładamy telefon do policzka albo przekazujemy go komuś innemu, kto zwraca go nam z nowymi zarazkami. Glass Elite VisionGuard + zabija do 99,9% drobnoustrojów powierzchniowych znajdujących się na ekranie telefonu. Materiały o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych są wtopione w szkło i nie ścierają się podczas codziennego użytkowania.

Technologia EyeSafe®

Im częściej używamy urządzeń́ elektronicznych, tym bardziej jesteśmy narażeni na działanie niebieskiego światła HEV. Badania dowiodły, że emitowane przez ekrany światło HEV przyczynia się do nadwyrężenia wzroku. Objawami cyfrowego zmęczenia oczu są m.in. suche i podrażnione oczy, zaburzenia snu, rozmazany obraz, a także przedwczesne starzenie się oczu. Problem dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przeciętny dorosły spędza ponad 9 godzin dziennie, patrząc na ekran: telefonu, tabletu, notebooka, telewizora, a 33% dzieci używa urządzeń mobilnych ponad 3 godziny dziennie. Glass Elite VisionGuard+ zostało wyposażone w technologię EyeSafe®, która blokuje szkodliwe, wysokoenergetyczne światło niebieskie, emitowane przez ekrany urządzeń mobilnych. Szkła z serii Elite charakteryzują się również ekstremalną odpornością na zarysowania i stłuczenia, dzięki technologii wymiany jonowej, która zwiększa kompresję powierzchni. Idealnie gładka i czuła na dotyk powierzchnia sprawia, że użytkownik ma wrażenie jakby dotykał bezpośrednio ekranu iPhona. Dodatkowo technologia ClearPrint™ z powłoką oleofobową sprawia, że odciski palców i smugi na ekranie pozostają praktycznie niewidoczne. Montaż szkła jest bardzo łatwy, a dzięki funkcji Smart EZ Apply® miedzy szkłem a powierzchnią wyświetlacza nie pozostają̨ pęcherzyki powietrza. InvisibleShield Glass Elite VisionGuard + do iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Xr / X / Xs / Xs Max jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 159 zł.

Szyby dostępne są również w sklepie MyApple.

Dla czytelników MyApple przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na zakup szkła: ZAGG15

Dla pierwszych 50 osób, które użyją kod rabatowy cena zostanie obniżona o 15% oraz dodatkowo koszty przesyłki będą za 0zł.

EDIT: Z uwagi na ogromne zainteresowanie zwiększamy liczbę dostępnych szkieł w cenie promocyjnej o kolejne 50 sztuk. W dalszym ciągu koszty przesyłki na terytorium PL zostają po stronie sklepu.

Szkła dostępne są do modeli: