Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje o odkryciu w kodzie wewnętrznej testowej wersji systemu iOS 14 odniesień do możliwości wyświetlania wszystkich zainstalowanych aplikacji w formie listy oraz nowej aplikacji z ćwiczeniami. Ma być ona dostępna jako osobny widok ekranu startowego. To, jak wszystkie te nowości mogą wyglądać spróbował przedstawić Parker Ortolani.

W jego wizji widok listy przypominałby w pewnym stopniu ten, w którym umieszczone są widgety. Każda aplikacja wyglądałaby właśnie jak taki prosty widget. Poza ikoną i nazwą znalazłaby się na nim informacja o ilości powiadomień (np. nowych wiadomości e-mail, nadchodzących wydarzeń itp.).

Widok listy aplikacji można byłoby aktywować w ustawieniach ekranu.

Z kolei aplikacja Ćwiczenia przypominałaby trochę aplikację Dom, z tą jednak różnicą, że każdy z kafelków odpowiadałby za poszczególne ćwiczenia. Wszystko utrzymane by też było w kolorystyce znanej z aplikacji Ćwiczenia w systemie watchOS.

Ortolani przedstawił także swoją wizję widoku ustawień domyślnych aplikacji w iOS 14, zmiany tapet oraz powiadomień o alarmach, np. wywołanych przez czujniki przeciwpożarowe itp.

Źródło: Parker Ortolani


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.