Według najnowszych informacji dotyczących okularów z funkcją rzeczywistości rozszerzonej, nad którymi Apple pracować ma od kilku lat, pierwsza wersja tego urządzenia pojawi się na rynku nie wcześniej niż w 2022 roku. Wcześniej urządzenie otrzymają prawdopodobnie wybrani deweloperzy, by przygotować dla niego zestaw aplikacji. Z kolei dopiero w 2023 roku pojawić się ma bardziej dopracowana jego wersja.

Zdaniem serwisu The Information tego typu informacje przedstawione zostały podczas wewnętrznej prezentacji dla całego, liczącego około tysiąca osób, zespołu pracującego nad tym urządzeniem. Prowadził ją Mike Rockwell, wiceprezes odpowiedzialny właśnie za prace nad takimi okularami. Firma ma być zdania, że okulary rzeczywistości rozszerzonej w przyszłości zastąpią smartfony. Stanie się to za około dziesięć lat. Wspomniana prezentacja odbyć się miała w ubiegłym miesiącu.

Doniesienia The Information wydają się być bliższe prawdy, niż prognozy mówiące o premierze okularów z funkcją rzeczywistości rozszerzonej już w przyszłym roku.

Źródło: 9To5Mac


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.