Zgodnie z zapowiedziami, tydzień po starcie usługi Apple TV+ pojawiły się w niej kolejne odcinki seriali „For All Mankind”, „The Morning Show” i „See”. Przypomnieć warto, że usługa ta wystartowała oferując po trzy odcinki pierwszego sezonu każdego z nich. Wiadomo już, że powstaną też drugie sezony tych seriali. Prace nad niektórymi z nich już trwają.

Apple intensywnie też promuje w sieci zarówno te seriale, których odcinki są już dostępne w Apple TV+, jak i te, które pojawią się w tej usłudze w najbliższych tygodniach i miesiącach. W ostatnich dniach na kanale Apple TV+ w serwisie YouTube pojawił się pełny oficjalny zwiastun serialu „Servant” oraz kolejny krótki reportaż poświęcony serialowi „See”, w którym o szczegółach prac nad nim opowiadają aktorzy oraz reżyser.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019