Na kanale Apple TV+ w serwisie YouTube pojawiły się kolejne dwa zwiastuny serialu „Servant”, który swoją premierę będzie mieć pod koniec tego miesiąca. Apple udostępniło też zwiastun filmu „Hala”, który w Apple TV+ pojawi się już 6 grudnia.

„Hala” to film fabularny opowiadający historię muzułmańskiej nastolatki, której rodzina pochodzi z Pakistanu. Tytułowa Hala stara się znaleźć równowagę pomiędzy byciem typową nastolatką z amerykańskiego przedmieścia, a jej tradycyjnym muzułmańskim wychowaniem.

Serial „Servant", którego reżyserem i scenarzystą jest M. Night Shyamalan, opowiada o młodym małżeństwie, które nie mogąc poradzić sobie z żalem po stracie dziecka decyduje się wypróbować eksperymentalną terapię z wykorzystaniem lalki. Ma ona zastąpić utracone niemowlę. Sprawy komplikują się, gdy pogrążona w rozpaczy matka zaczyna traktować lalkę jak własne dziecko i decyduje się nawet zatrudnić nianię. Ta ostatnia ma swoje własne ciemne sekrety.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019