Do premiery najnowszych iPhone'ów pozostało zaledwie sześć dni. Podczas tego wydarzenia Apple prawdopodobnie przedstawi również najnowszą generację swojego smart zegarka.

Tymczasem dość niespodziewanie na stronie francuskiego domu mody - Hermes, pojawiły się skórzane paski przeznaczone do zegarków piątej generacji, których aktualnie ma jeszcze na rynku. Oczywiście „nowe” opaski to te same wersje, które są oficjalnie dostępne dla urządzeń czwartej oraz wcześniejszych generacji. Pasują one do zegarków z 42/44 milimetrową kopertą, co sugeruje, że urządzenia te zachowają kompatybilność ze starszymi akcesoriami.

Być może ktoś dokonywał zmian na stronie, pomylił się i błędnie opisał te produkty. Jest to możliwe biorąc pod uwagę fakt, że podstrona firmy przedstawia Apple Watcha 4 generacji oraz, że co jakiś czas pojawiają się informacje o tym, że amerykański producent nie zaprezentuje nowej serii, lecz jedynie dokona odświeżenia aktualnie dostępnych modeli. Miałby się one cechować nowymi kolorami czy materiałem, z którego byłyby wykonane. Dodatkowo w zegarkach wykorzystano by szybsze układy obliczeniowe.

Osobiście liczę na to, że 10 września jeden z przedstawicieli Apple opowie nam o nowej generacji tego urządzenia.

Źródło: 9To5Mac