Serwis Consumer Reports to jedno z ważniejszych i opiniotwórczych mediów, z którym liczy się także Apple. Ma to znaczenie wizerunkowe, musi też jednak przekładać się na sprzedaż. Apple kilkukrotnie już reagowało na krytyczne noty redaktorów tego serwisu, lub chwaliło się wysokimi ocenami. Tym razem z pewnością firma nie jest zadowolona. Słuchawki AirPods ocenione zostały jako przeciętne i przegrały z konkurencyjnym produktem - Galaxy Buds Samsunga.

Zdaniem Consumer Reports słuchawki południowokoreańskiego producenta mają zdecydowanie lepszy dźwięk, zwłaszcza jeśli chodzi o niższe i średnie częstotliwości. Consumer Reports chwali je za basy i środek, a gani AirPody, za płaski, pozbawiony głębi bas i średnie tony, w których zamazują się partie instrumentów. Krytykuje je też za problemy ze sterowaniem dotykowym. I choć AirPody chwalone są za integrację z urządzeniami, dzięki układowi H1 i minimalistyczny design etui służącego za ładowarkę, to w ostatecznej ocenie wygrały słuchawki Galaxy Buds, otrzymując 86 punktów. Produkt Apple zdobył ich jedynie 56.

Źródło: 9To5Mac za Consumer Reports


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019