Apple co jakiś czas wprowadza do swojej oferty sprzedażowej, produkty innych producentów. Ostatnio amerykański producent zaczął oferować potencjalnym klientom akcesoria firmy Anker.

Pierwszym z nich jest ładowarka ścienna Anker PowerPort I PD 60 W z 5 portami USB i przewodem USB-C. Urządzenie zostało wycenione na 269 złotych. W zestawie klient otrzyma kabel Anker PowerLine II z USB-C na USB-C (1,83 m) oraz ładowarkę.

Pojedynczy port USB-C zgodny ze standardem Power Delivery dostarcza 30 W mocy, co spokojnie wystarcza do uzupełniania energii MacBooka, MacBooka Pro, iPhone’a, iPada, iPada Pro lub innych urządzeń USB-C. W tym samym czasie cztery porty USB-A wykorzystujące technologię PowerIQ zapewniają 30 W mocy do ładowania kompatybilnych urządzeń iOS i USB.

Drugim urządzeniem jest ładowarka ścienna Anker PowerPort II PD z 2 portami USB i przewodem USB-C. Jego koszt to 229,95 złotych. Podobnie jak w przypadku poprzedniego akcesorium, klient otrzyma kabel oraz zasilacz.

Oferowana przez firmę Anker ładowarka ścienna PowerPort II z 2 portami i przewodem USB-C umożliwia wygodne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Port USB-C dostarcza 30 W mocy, co spokojnie wystarcza do ładowania MacBooka, MacBooka Pro lub iPada, podczas gdy port USB-A uzupełnia energię iPhone’a i innych urządzeń USB mocą 19,5 W. System Anker MultiProtect – chroniący urządzenia m.in. przed przetężeniami, nadnapięciem i przegrzaniem – dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich urządzeń.

Potencjalni klienci mogą kupić również ładowarkę Anker PowerPort Atom PD 1 o mocy 30 watów. Została ona wyceniona na 189,95 złotych.

Anker PowerPort Atom PD 1 ma rozmiar ładowarki do iPhone’a, a dostarcza równie dużą moc, co ładowarka do MacBooka. To jedno z pierwszych akcesoriów do ładowania, które zamiast tradycyjnych materiałów krzemowych wykorzystuje azotek galu (GaN). Pozwala to na znaczną miniaturyzację technologii ładowania bez uszczerbku na osiąganej wydajności. Port USB-C zapewnia nawet 30 W mocy wyjściowej dzięki standardowi Power Delivery. Spokojnie wystarcza to do ładowania MacBooka, iPhone’a, iPada, iPada Pro lub innych urządzeń USB-C z maksymalną możliwą szybkością.

W ofercie firmy dostępny jest również ciekawy produkt jakim jest ładowarka z wbudowanym power bankiem o pojemności 5000 mAh. W tym przypadku producent nie dołącza kabla USB-C, a za całość należy zapłacić 449,95 złotych. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne - czarna oraz biała.

Anker PowerCore Fusion Power Delivery to wygodne urządzenie, które łączy w sobie przenośny akumulator i ładowarkę ścienną. W trybie ładowania złącze USB-C uzupełnia energię MacBooka, iPhone’a, iPada, iPada Pro lub innych urządzeń USB mocą maksymalnie 30 W dzięki technologii PowerDelivery. Z kolei złącze USB-A pozwala w łatwy sposób ładować urządzenia iOS i USB mocą 12 W przy wykorzystaniu technologii PIQ. W trybie akumulatora wbudowana w PowerCore bateria o pojemności 5000 mAh umożliwia wydłużenie działania iPhone’a o dodatkowe 23 godziny.

Wspomniane powyżej produkty dostępne są od pewnego czasu w ofercie Apple, jednak nie wszyscy mogą o tym wiedzieć.