Dotychczas wszelkie doniesienia dotyczące potrójnego aparatu, związane były z tegorocznymi iPhone'ami. Tymczasem w japońskim serwisie Macotakara pojawiła się informacja sugerująca, że również iPady Pro zostaną wyposażone w trzy obiektywy.

Redaktor portalu powołuje się na swoje źródła związane z łańcuchem dostaw spoza Chin. Dzięki wprowadzeniu dodatkowych soczewek, najmocniejszy iPad w ofercie firmy będzie mógł robić zdjęcia w trybie portretowym oraz otrzyma pełne wsparcie dla rozszerzonej rzeczywistości.

Co ciekawe jego zdaniem nowy 10,2-calowy tablet ma zostać wyposażony w podwójny obiektyw. Dodatkowo ma się on charakteryzować mniejszymi ramkami wokół wyświetlacza. Oba iPady cechowałyby się kwadratową ramką z tyłu urządzenia, która otaczałaby aparaty, mikrofon oraz lampę LED.

Dajcie znać w komentarzach czy chcielibyście, żeby w ofercie amerykańskiego producenta pojawiły się iPady z dwoma/trzema obiektywami.

Źródło: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019