Dotychczas wszelkie informacje związane z siecią 5G w kontekście produktów Apple, dotyczyły jedynie iPhone'a. Tymczasem redaktorzy chińskiego serwisu DigiTimes, którzy powołują się na swoje źródła, twierdzą, że Apple prowadzi prace nad MacBookiem, który wspierałby wspomnianą wyżej sieć.

Laptop ten miałby pojawić się w sprzedaży w połowie przyszłego roku. Zostałby on wyposażony w specjalny moduł 5G oraz anteny wykonane z ceramicznych podzespołów. Dzięki temu ich wydajność mogłaby wzrosnąć nawet dwukrotnie. Niestety ich koszt zastosowania jest nawet sześciokrotnie większy od standardowych materiałów.

Jednak wydaje się mało prawdopodobnym, żeby Apple było w stanie zagwarantować odpowiednią ilość takich komputerów, które miałyby trafić na rynek. Pozostając w tematyce sieci 5G, w przyszłym roku firma powinna wprowadzić do sprzedaży trzy modele iPhone'ów wyposażonych w moduły 5G. Takie informacje coraz częściej pojawiają się w sieci.

Natomiast w tym roku mają pojawić się 16-calowe MacBooki Pro charakteryzujące się ekranem typu edge to edge, klawiaturą z ulepszonym mechanizmem oraz prawdopodobnie wsparciem dla 32 GB pamięci RAM. Wymiary tego urządzenia mają być podobne do 15-calowego MacBooka Pro.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019