Po USA, Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Francji, Brytanii i Australii Apple rozszerzyło dzisiaj listę krajów, w których dostępne są najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne PowerBeats. Na liście znalazła się Polska.

Słuchawki PowerBeats Pro - Totally Wireless dostępne są już w polskim sklepie online Apple w cenie 1129 zł. Akcesorium można zamówić na razie tylko w kolorze czarnym. Czas oczekiwania wynosi od jednego do dwóch tygodni. Jeszcze tego lata mają być dostępne modele w kolorach granatowym, leśnej zieleni i kości słoniowej.

Poza Polską, słuchawki PowerBeats Pro pojawiły się także w Austrii, Belgii, Chinach, Czechach, Danii, Finlandii, na Filipinach, w Hiszpanii, Holandii, Hong Kongu, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Japonii, Portugalii, Rosji, Singapurze, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji, na Węgrzech i we Włoszech.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019