Jak co roku Apple ogłosiło promocję Back to School, która umożliwia otrzymanie słuchawek Beats przy zakupie jednego z produktów firmy. Oferta zakończy się 19 października 2019 roku.

Osoby, które wybiorą jeden z komputerów Apple - iMaca, iMaca Pro, MacBooka Pro oraz MacBooka Air - mogą za darmo odebrać słuchawki Beats Solo 3, Beats Studio 3 lub Beats X. Należy pamiętać, że gratis przysługuje przy wszystkich konfiguracjach sprzętowych. Dodatkowo klient może skorzystać z 20-procentowego rabatu na AppleCare (rabat naliczany od ceny promocyjnej przeznaczonej dla sektora edukacji).

Natomiast zakup iPada Air oraz Pro umożliwia otrzymanie słuchawek Beats X lub Solo 3. Istnieje również możliwość wyboru droższego akcesorium, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą. W przypadku Studio 3 to 600,01 zł. Dodatkowo do zestawu można dokupić stylus Apple Pencil w promocyjnej cenie 386,22 złotych lub nowszego modelu w cenie 538,74 złotych.

Osoby uprawnione do wzięcia udziału w Back to School:

  • Pracownicy wszelkich instytucji edukacyjnych
  • Studenci uczelni i uczniowie szkół dla osób z wykształceniem średnim
  • Rodzice studentów uczelni wyższych i uczniów szkół dla osób z wykształceniem średnim

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdują się na stronie producenta. Przy zakupie Apple nie weryfikuje czy dana osoba może skorzystać z promocji, lecz według regulaminu sklepu, firma może zażądać dowodu potwierdzającego uprawnienie do zakupu. Warto wspomnieć, że jeden klient może kupić w promocji zarówno iPada jak i komputer Mac.

Źródło: Apple


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019