Kilka dni temu The Wall Street Journal opublikował artykuł, który odsłaniać miał kulisy decyzji Jonathana Ive'a o odejściu z Apple. Jego autor zawarł w nim m.in. tezy, że był on zrozpaczony brakiem zainteresowania Tima Cooka sprawami projektowania nowych produktów oraz przewagą w radzie dyrektorów osób nie związanych z główną działalnością firmy. To miało odsuwać go od Apple i ostatecznie doprowadziło do jego decyzji o odejściu. Na artykuł ten zareagował sam Tim Cook przesyłając krótkie oświadczenie dziennikarzowi NBC News.

Zdaniem Cooka artykuł opublikowany przez The Wall Street Journal jest absurdalny, a wnioski jego autora nie są zgodne z rzeczywistością. CEO Apple uważa także, że nie rozumie on na poziomie podstawowym tego, jak działa zespół projektowy i cała firma. Artykuł przedstawiał w zaburzony sposób zarówno poszczególne relacje, decyzje i zdarzenia do tego stopnia, że według Cooka kierownictwo Apple nie rozpoznaje w nim tej właśnie firmy.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019