W sklepie internetowym MobileFun pojawiło się kilka wariantów etui do iPhone'a 11 Max. Akcesoria oferuje firma Olixar i można je zamówić w przedsprzedaży. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że takich smartfonów nie ma na rynku.

Na zdjęciach, na których zaprezentowano te akcesoria zobaczyć można iPhone'a 11 Max w kolorze złotym. Na tylnej części obudowy smartfona wyraźnie widać kwadratowy panel aparatu fotograficznego z trzema obiektywami. Co więcej, tylny panel, wraz z osłoną aparatu fotograficznego ma być wykonany z jednego kawałka szkła.

iPhone 11 Max

Na zdjęciach widać także przeprojektowany przełącznik służący do wyciszenia telefonu. Przełącza się go w górę i w dół, a nie w lewo i prawo jak ma to miejsce w obecnych modelach iPhone'ów. Takie rozwiązanie pozwala podobno zaoszczędzić miejsce wewnątrz obudowy.

iPhone 11 Max

Wbrew poprzednim doniesieniom, na dolnej krawędzi przedstawionego na zdjęciach smartfona znajduje się gniazdo Lightning, nie USB-C. Warto również zauważyć, że notch jest zdecydowanie mniejszy niż w obecnych modelach.

Należy pamiętać, że przedstawione informacje nie pochodzą z oficjalnych źródeł. O tym jak wyglądać będzie kolejna generacja iPhone'ów dowiemy się w dniu ich prezentacji.

iPhone 11 Max

Źródło: 9To5Mac