Doniesienia związane z zupełnie nowym MacBookiem Pro pojawiają się od dłuższego czasu. Urządzenie ma zostać skierowane w głównej mierze do szeroko pojętego grona profesjonalistów.

Analityk firmy IHS Markit, Jeff Lin, który powołuje się na swoje sprawdzone źródła, twierdzi, że nowy MacBook Pro ma trafić do sprzedaży we wrześniu. Komputer ma się cechować 16-calowym ekranem LCD o rozdzielczości 3072 na 1920 pikseli - dostarczonym przez LG Display. Ostatnio pojawiły się doniesienia o tym, że Apple rozważa możliwość wprowadzenia paneli OLED między innymi do MacBooków, jednak jest mało prawdopodobnym, żeby nastąpiło to w tym roku. Podobno Apple przewiduje, że miesięcznie będzie sprzedawać około 250 tysięcy sztuk nowego modelu.

Zdaniem Lina we wrześniu amerykański producent odświeży również procesory w MacBookach Air oraz modelu Pro bez paska Touch Bar.

Źródło: MacRumors

Grafika: 9To5Mac


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019