Ostatnie prognozy dotyczące nowych 16-calowych MacBooków Pro Apple rozbudziły wyobraźnię różnych projektantów. Nic zatem dziwnego, że filmy prezentujące wizje tego, jak mógłby wyglądać taki komputer zaczynają pojawiać się jak grzyby po deszczu. Po tej prezentowanej wczoraj, czas na kolejną.

W wizji redaktorów 9To5Mac nowy 16-calowy MacBook Pro zachował by linię obecnych komputerów. Wyglądem różniłby się właściwie niewiele od obecnego modelu 15-calowego. Wyposażony byłby jednak w ekran z bardzo cienkimi ramkami, dzięki czemu wypełniałby niemal cały panel.

Wolałbym by Apple nie specjalnie zmieniło wygląd MacBooków Pro wprowadzając taki większy model. Zdecydowanie bardziej podoba mi się więc to co zaprezentowali redaktorzy 9to5Mac niż wczorajsza wizja Viktora Kádára.

Źródło: 9To5Mac


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.