W sieci pojawiły się kolejne doniesienia związane z tegorocznymi iPhone'ami, które zostaną zaprezentowane prawdopodobnie podczas wrześniowej konferencji.

Według Maxa Weinbacha z XDA-Developers amerykański producent pracuje nad rozwiązaniem podobnym do tego wprowadzonego w smartfonie Pixel 3 - Night Sight. Tryb ten umożliwia zrobienie zdjęcia o zwiększonym poziomie jasności. Jest to niezwykle przydatne podczas złych warunków oświetleniowych. Niestety funkcja ta ma być dostępna jedynie z tegorocznymi modelami wyposażonymi w ekran OLED.

Natomiast zdaniem redaktorów południowokoreańskiego serwisu Thelec następca iPhone'a XR zostanie wyposażony w baterię o pojemności 3110 mAh. W porównaniu do aktualnego modelu będzie to wzrost o ponad pięć procent (z 2942 mAh). Podobno ruszyła już masowa produkcja tego podzespołu. Za ich wytworzenie odpowiada chińska firma Ameperx Technology Limited.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019