Jednym ze znaków rozpoznawczych poszczególnych systemów operacyjnych, w tym oczywiście macOS i iOS są tapety. Po podstawowej dynamicznej tapecie z systemu macOS 10.15 Catalina czas na te z iOS 13 i iPadOS.

Tym razem przygotowano je zarówno z myślą o standardowym, jak i ciemnym trybie kolorystycznym, wprowadzonym w tym właśnie systemie. To dlatego tworzą one swego rodzaju pary (BlueDark, BlueWhite, GreenDark, GreenWhite itd.) - w iOS 13 w zależności od trybu kolorystycznego ustawiana jest z nich. Co ważne, tapety w danej parze nie różnią się tylko kolorem tła, a także nieznacznie pozostałymi odcieniami. Apple zmieniło podejście do kolorów w iOS 13 i iPadOS. W nowych systemach kolory są zupełnie nowymi obiektami i w zależności od trybu kolorystycznego są one nieznacznie modyfikowane, tak by zapewnić możliwie najlepszy kontrast i wygodę korzystania z interfejsu.

Źródło: OS X Daily


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019