Jak donosi japoński serwis MacOtakara, tegoroczny smartfon, który zastąpi iPhone'a XR również dostępny będzie w sześciu kolorach, ale dwa z nich ulegną zmianie. Z oferty znikną smartfony w kolorach koralowym i niebieskim.

Według raportu, dwa wymienione wyżej warianty kolorystyczne zastąpione zostaną nowymi. Będą to smartfony zielony oraz lawendowy. Nadal dostępne będą pozostałe cztery warianty, tj. biały, czarny, żółty i czerwony.

Co więcej, w ofercie Apple pojawią się także silikonowe etui do kolejnej generacji iPhone'ów XS i XS Max. Prawdopodobnie będą one dostępne w kolorach białym, czarnym, czerwonym, stonowanym miętowym, łagodnym żółtym oraz liliowym. Ten ostatni obecnie dostępny jest jedynie w wersji skórzanej.

Źródło: MacRumors za MacOtakara


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.