Co jakiś czas niezależni artyści tworzą różne projekty, które przedstawiają ich wizję, podejście do produktów. Tym razem autorem konceptu iMaca jest Xhakomo Doda.

Jego zdaniem nowy iMac mógłby bazować na kultowym modelu G4 z 2002 roku. Trzon urządzenia byłby wykonany z aluminium oraz stali nierdzewnej. Całość dostępna byłaby w kolorze gwiezdnej szarości. Komputer cechowałby się ogromnym ekranem typu edge to edge, który można byłoby ustawić według własnego uznania - zarówno kąt nachylenia jak i jego wysokość. Bardzo dobrze z całością komponuje się cienka matryca.

Dość futurystycznie wygląda bezprzewodowa klawiatura wyposażona w panel Touch Bar. Warto zauważyć, że nie ma ona fizycznych przycisków. Prawdopodobnie za odczucie skoku klawiszy, odpowiadałby specjalny silniczek wbudowany w to akcesorium - na wzór przycisku Home w iPhonie 8.

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym projekcie. Moim zdaniem sam komputer wygląda przepięknie i z chęcią bym go kupił. Natomiast zarówno myszka jak i klawiatura nie przemawiają do mnie.

Więcej grafik możecie obejrzeć na profilu Xhakomo Doda.

Źródło: Behance


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019