Co jakiś czas Apple przygotowuje specjalne wyzwania dla aktywnych osób, korzystających z zegarka Apple Watch. W kwietniu będzie okazja, żeby zdobyć kolejne trofeum.

Tym razem użytkownicy zegarków Apple będą musieli 22 kwietnia ukończyć co najmniej 30-minutową aktywność. W ramach nagrody osoby te otrzymają specjalną odznakę oraz animowane naklejki, które będzie można wysyłać z poziomu aplikacji iMessage. U większości osób informacja o wyzwaniu powinna pojawić się 21 kwietnia.

Możliwość uzyskania kolejnej odznaki powiązana jest z przypadającym w tym czasie Dniu Ziemi. Prawdopodobnie 22 kwietnia logo Apple w salonach firmowych na całej ziemi zaświeci się na zielono, a pracownicy będą nosili specjalne koszulki.

W poprzednich latach w tym dniu amerykański producent oferował klientom torby papierowe, zamiast plastikowych, natomiast w AppStore były kampanie Apps For Earth, w ramach których dochód ze sprzedaży niektórych aplikacji trafiał do organizacji WWF.

Źródło: MacRumors

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych sklep.MyApple.pl przygotował dla naszych czytelników dodatkowy 10% rabat. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” oraz wpisać kod: WesolychSwiat
Kod jest ważny do 22 kwietnia 2019 roku.


Pobierz aplikację MyApple  i czytaj wygodnie Magazyn MyApple