Do premiery nowych modeli iPhone'ów pozostało sześć miesięcy, można zatem spodziewać się wzmożonej aktywności różnych projektantów, którzy przygotowywać będą swoje wizje tych urządzeń. Ciekawa, stworzona przez Hasana Kaymaka, prezentowana jest na kanale ConceptsiPhone w serwisie YouTube.

To co na mnie robi największe wrażenie, to ograniczenie wcięcia w ekranie, czyli Notcha do niewielkiego otworu po środku ekranu, który przypomina ten w jednym z najnowszych modeli smartfonów Samsunga. iPhone w tej wizji łączyłby w sobie pewne cechy modeli X i XS oraz modeli 5, 5s i SE - płaskiej ramy z charakterystycznymi fugami anten.

Oczywiście są trzy aparaty fotograficzne (ciekawe czy z roku na rok ich liczba będzie przybywać), choć wizja kwadratowego panelu aparatu z tyłu obudowy iPhone'a XI Max nie specjalnie przypadła mi do gustu. Jest też gniazdo USB-C, oraz 100-watowa ładowarka, pozwalająca na szybkie ładowanie (autor mocno popuścił cugli swojej fantazji).


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.