Wczorajsza aktualizacja watchOS 5.2 odblokowała funkcję EKG w zegarkach Apple Watch Series 4 sprzedawanych w wielu krajach europejskich. Niestety wciąż nie jest ona dostępna w urządzeniach sprzedawanych w naszym kraju.

EKG działa już w zegarkach sprzedawanych w Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Hong Kongu, Irlandii Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, na Węgrzech, we Włoszech i w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a także w USA i terytoriach zależnych jak Portoryko i Guam.

Wygląda więc na to, że sprzętowa funkcja EKG dostępna jest we wszystkich zegarkach i może być aktywowana przez aktualizację systemu. Przed taką aktualizacją przełączanie regionu w ustawieniach watchOS nic nie daje.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019