Google zaktualizowało wczoraj swoją aplikację Google Drive dla iOS zmieniając m.in. jej interfejs użytkownika, tak by ułatwić korzystanie z programu.

W interfejsie programu pojawił się teraz bardziej intuicyjny dolny panel nawigacyjny, pozwalający na szybkie przełączanie pomiędzy poszczególnymi widokami. Dodano także widok domowy, w którym wyświetlane są najczęściej otwierane w określonych porach dnia lub najczęściej udostępniane pliki. Przebudowano także panel akcji, pozwalający na dodawanie różnego rodzaju plików do chmury Google Drive.

Łatwo dostępny w każdym widoku jest teraz pasek wyszukiwania, a za jego pomocą można wyszukiwać też tekst w dokumentach PDF.

Poprawiono także panel przełączania się między kontami i dodawania kolejnych. Dostępny jest on po stuknięciu w zdjęcie użytkownika, które obecnie znajduje się po prawej stronie.

Wspomnieć wypada, że Goolge Drive w darmowej wersji oferuje aż 15 GB przestrzeni na pliki i maile użytkownika i dostęp z nieograniczonej liczby urządzeń. Pamiętać jednak trzeba, że to 15 GB dzielone jest pomiędzy plikami, wiadomościami mail w usłudze Gmail, a nawet zdjęciami użytkownika.

Google Drive w App Store:


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.