Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Apple wysłało zaproszenia na pierwszą w tym roku konferencję 'It's Show Time', która odbędzie się 25 marca. Mówi się, że wydarzenie poświęcone będzie nowemu serwisowi streamingowemu oraz nowemu modelowi iPadów.

Według informacji opublikowanych na twitterowym koncie CoinX, w tym roku Apple planuje wypuścić co najmniej dwa modele tabletów. Jeden z ekranem o przekątnej 10,2, a drugi nieco większy - z ekranem 10,5 cala, nieoznaczony jako Pro.

Nie wiadomo skąd pochodzą te informacje, ale CoinX już wiele razy sprawdzało się to o czym pisano na tym koncie. Autorzy tych tweetów jako pierwsi opublikowali nazwy ubiegłorocznych modeli iPhone'ów jeszcze przed ich premierą. Podali też kilka innych trafnych informacji na temat różnych produktów Apple zanim ujrzały ono światło dzienne.

Mówi się, że iPad z ekranem o przekątnej 10,2 cala zastąpić może obecną budżetową wersję tabletu i pojawi się w najbliższych tygodniach. 10,5-calowy tablet ma zostać zaprezentowany wraz z kolejną generacją iPadów Pro.

Źródło: MacRumors