Od wczoraj dostępna jest już najnowsza 73 wersja przeglądarki Chrome, która w wersji dla komputerów Mac wspiera ciemny tryb kolorystyczny w macOS Mojave.

Jeśli użytkownik przełączy się w ciemny tryb kolorystyczny lub zrobi to za niego np. program NightOwl, okno przeglądarki Chrome także zmieni kolory na ciemne odcienie szarości.

Google Chrome 73

Najnowsza wersja Chrome dla Maca przynosi także wsparcie dla progresywnych aplikacji webowych (Progressive Web Apps), które można instalować bezpośrednio z przeglądarki i uruchamiać niczym natywne programy. Przynosi ona także kilka nowości dla deweloperów oraz wiele poprawek bezpieczeństwa i stabilności.

Przeglądarkę chrome można pobrać ze strony google.pl/chrome.

Aktualizację starszej wersji można wymusić otwierając widok informacji o przeglądarce. Można się do niego dostać klikając w Chrome w górnym menu, a następnie wybierając punkt Google Chrome - Informacje.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.