Apple udostępniło dzisiaj na swoim kanale w serwisie YouTube nową reklamę Apple Watcha 4 zatytułowaną „Flight” i promującą wersję LTE tego urządzenia pod hasłem „freedom of cellular”.

Trwający trochę ponad minutę film wyreżyserowany przez Jonathana Glazera prezentuje krótką historię kobiety, która biega w wietrzny dzień i którą wiatr porywa nagle wysoko w chmury. Po zabawie w różnego rodzaju akrobacje podczas wolnego spadania, bohaterka nurkuje w jeziorze i odrzuca połączenie przychodzące na reklamowany zegarek.

Ostatnie reklamy Apple, a raczej przedstawiane w nich historie, zawierają pewną dozę ironii (choćby spot promujący funkcję kontroli głębi ostrości) lub surrealizmu (bohaterka spada z chmur do jeziora bez spadochronu), co moim zdaniem czyni je ciekawymi. Mam nadzieję, że firma na tym nie poprzestanie.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019