Apple udostępniło na swoim kanale w serwisie YouTube nowe filmy, w których pokazuje jak stworzyć album zdjęć na iOS oraz jak włączyć funkcję Pora spać.

W celu stworzenia albumu, wystarczy uruchomić aplikację Zdjęcia, wybrać kilka fotografii/filmów, a następnie nacisnąć na Dodaj do oraz na Nowy album. W ostatnim kroku warto wpisać jego nazwę i zapisać ją.

Osoby, które chcą korzystać z funkcji Pora spać, muszą włączyć systemową aplikację Zegar, wejść w zakładkę Pora spać i wybrać godzinę pobudki. W kolejnych etapach wystarczy zaznaczyć w jakie dni funkcja ma być aktywna, ustawić pożądaną długość snu oraz dźwięk alarmu. Dodatkowo można stworzyć sobie przypomnienia, które będą informowały nas o tym, że na przykład za 15 minut powinniśmy być w łóżku.

Z poziomu tej zakładki będzie można później zmienić ustawienia lub dezaktywować tą funkcję.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.