Najnowsze przecieki pochodzące z chińskich źródeł wskazują, że jeszcze w tym miesiącu może zadebiutować nowa wersja kolorystyczna iPhone'a XS i iPhone'a XS Max.

Dziennikarze iPhoneHacks.com dotarli do informacji w serwisie Weibo, które prawdopodobnie pochodzą od jednego z chińskich dostawców Apple w Chinach. W sprzedaży miałby pojawić się czerwony iPhone XS i iPhone XS Max, jednak telefony nie byłyby powiązane z kampanią Product (RED).

Do tej pory czerwone kolory obejmowały iPhone'a 7, iPhone'a 8, a także iPhone'a XR. Te produkty były przede wszystkim kojarzone z kampanią przeciwko AIDS i HIV. Współpraca Apple z Globalną Fundacją (RED) jest w Chinach dość kontrowersyjna, dlatego producent sprzedaje telefony, jako po prostu dodatkowe opcje kolorystyczne.

Oficjalna premiera telefonów mogłaby mieć miejsce 25 marca, kiedy to prawdopodobnie odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja Apple. Przecieki mówią jednak o pojawieniu się czerwonych wersji już w lutym. W ubiegłym roku Cupertino odpuściło wprowadzenie czerwonej wersji iPhone'a X, dlatego informacja podana przez chińskie źródła nie jest pewna.

Źródło: MacRumors


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie paski, bransolety, szyby oraz obudowy do Apple Watch.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: promaw72019 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Promocja dotyczy produktów znajdujących się w kategorii Watch.

10% kupon ważny jest do 17 lipca 2019