10 lutego w Los Angeles odbyła się 61 ceremonia rozdania prestiżowych nagród muzycznych Grammy. W tym roku statuetkę za najlepsze nagranie operowe otrzymali twórcy „The (R)evolution of Steve Jobs" - opery opowiadającej o życiu jednego z założycieli firmy Apple.

Fabuła „The (R)evolution of Steve Jobs" przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia Jobsa, nie pokazując ich jednak w porządku chronologicznym, lecz swobodnie przeskakując w czasie między różnymi etapami jego kariery. Poszczególne sceny pokazują m.in. prezentację iPhone'a, pierwsze spotkanie z Laurene Powell, kłótnie z Wozniakiem oraz pogrzeb Jobsa. Autorem muzyki jest Mason Bates, zaś libretto napisał Mark Campbell. Poniższe nagrania prezentują kilka wybranych scen z „The (R)evolution of Steve Jobs" a także zwiastun opery oraz krótki wywiad z jej twórcami.

Warto też przypomnieć, że sam Jobs również otrzymał nagrodę Grammy za swój wpływ na rynek muzyczny. Niestety, została mu ona przyznana już pośmiertnie, w 2012 roku. Statuetką może też pochwalić się firma Apple, która w 2002 roku dostała nagrodę Grammy za technologiczne osiągnięcia związane z muzyką.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019