Wielu użytkowników iPhone'ów wciąż korzysta z modelu SE i nic w tym dziwnego. Był to chyba jeden z bardziej udanych modeli tego smartfona. I choć oficjalnie Apple wycofało go z oferty jesienią tego roku, to co jakiś czas sprzedaje pozostałe jeszcze sztuki w magazynach. Użytkownicy iPhone'a SE czekali, a niektórzy wciąż czekają na jego odświeżoną wersję. Grafiki przedstawiające to, jak mogłaby ona wyglądać publikuje serwis TechGarage.

Warto tutaj od razu zaznaczyć, że nie są to w żadnym razie zdjęcia, które wyciekły, co sugeruje artykuł na TechGarage. Są to jedynie grafiki przedstawiające wizję jednego z fanów marki. Trzeba jednak przyznać, że wyglądają one świetnie i pewnie taki iPhone'a SE 2 ze szklanym tyłem, ładowaniem indukcyjnym, 4,7-calowym ekranem LiquidRetina, obejmującym niemal cały przedni panel i skanerem twarzy FaceID zamiast przycisku Home z TouchID, cieszyłby się sporym zainteresowaniem.

Źródło: TechGarage


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019