Google oficjalnie poinformowało o tym, że planuje wydać odświeżoną aplikacji Gmaila na urządzenia z iOS i Androidem. Oprócz nowego wyglądu pojawi się kilka funkcji, które były wcześniej dostępne w wersji przeglądarkowej.

Głównym elementem nowego Gmaila na iOS będzie przeprojektowany wygląd. Cały interfejs przypomina bardziej ten dostępny w wersji przeglądarkowej. Pod względem wizualnym poczta prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Uproszczeniu uległo szybkie podglądanie załączników. W nowej wersji nie będzie trzeba otwierać całej wiadomości i przewijać jej do konkretnego zdjęcia czy pliku. Google zapewnia, że użytkownicy będą mogli łatwiej przełączać się pomiędzy prywatnymi, a firmowymi kontami. Bardziej widoczne mają być także powiadomienia o podejrzanych wiadomościach.

Google nie zdradza dokładnie kiedy pojawi się aplikacja mobilnego Gmaila. Gigant z Mountain View mówi jedynie, że nastąpi to w najbliższych tygodniach.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019