Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że w pierwszym półroczu tego roku Apple może zaprezentować nowy serwis streamingowy, który będzie oferował potencjalnym użytkownikom dostęp do filmów, seriali oraz programów rozrywkowych.

Portal The Information opublikował raport, z którego wynika, że nowa usługa ma wystartować już w kwietniu. Początkowo ma być ona dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych, a z upływem czasu amerykański producent będzie chciał wprowadzać ją na kolejne rynki. Docelowo usługa ma być dostępna w 100 krajach.

Należy pamiętać, że niektóre doniesienia sugerowały, że Apple zamierza oferować użytkownikom sprzęty z nadgryzionym jabłkiem darmowy dostęp do serwisu.

Możliwość korzystania z iTunes, HomeKita oraz AirPlay 2 na telewizorach innych producentów może być również pierwszym krokiem do wprowadzenia swojej aplikacji na tych urządzeniach. Dzięki takiej strategi Apple mogłoby pozyskać dodatkowych klientów swojego serwisu.

Źródło: TheInformation


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019