Przyszłość iPada mini od lat jest tematem licznych spekulacji. Ostatni model, wciąż dostępny w sprzedaży, pojawił się na rynku 3,5 roku temu. Brak nowego modelu i pojawienie się iPhone'a XS Max z ekranem o przekątnej liczącej 6,5 cala także zrodziło pytania o sens istnienia tego urządzenia. Według DigiTimes urządzenie zostanie jednak odświeżone i to jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku.

DigiTimes powołuje się na informacje podane przez producentów ekranów do tych urządzeń, General Interface Solutions oraz TPK Holding. NIe wiadomo jednak nic na temat szczegółów technicznych nowego iPada i czy zyska on skaner twarzy Face ID oraz większy ekran kosztem przycisku Home z czytnikiem linii papilarnych.

Przypomnieć warto, że obecny model zaprezentowany został razem z iPhone'em 6s i w przeciwieństwie do tego drugiego wciąż znajduje się w ofercie Apple.

Źródło: AppleInsider


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.