Targi CES w Las Vegas rozpoczną się jutro, ale zgromadzeni w Nevadzie producenci już dzisiaj rozpoczęli prezentowanie swoich produktów na mniejszych wydarzeniach branżowych, które odbywają się na terenie miasta. Zachęcamy Was do wysłuchania krótkiego odcinka podcastu, w którym mówimy o naszych oczekiwaniach oraz pierwszych nowościach. Relację na bieżąco można śledzić na kanale live lub w naszych mediach społecznościowych.

Withings

Do najciekawszych nowości, jakie pojawiły się dziś w technologicznym świecie, należą zegarki Withings Move, o których możecie przeczytać we wpisie Kuby. Warto przypomnieć, że w maju marka Withings wróciła do pierwotnych właścicieli, po tym jak Nokia odsprzedała ją dwa latach od przejęcia w kwietniu 2016 r. Jesteśmy ciekawi, jak Francuzi radzą sobie po tych zmianach.

Samsung

Warte uwagi są również 75-calowe telewizory Samsunga, których matryce MicroLED pozwalają na lepsze odwzorowanie kolorów oraz mniejszy pobór energii – mają one stanowić konkurencję dla wyświetlaczy OLED. Największym wyróżnikiem jest jednak modułowy charakter ekranów, dzięki czemu użytkownicy będą mogli rozbudowywać swoje urządzenia, a tym samym dostosowywać je do swoich zmieniających się potrzeb. Dodatkowe informacje będziemy mogli przedstawić Wam po naszej wizycie na stanowisku koreańskiego producenta.

Nvidia

Warto również wspomnieć o Nvidii – opracowana przez tę firmę technologia RTX (śledzenie promieni w czasie rzeczywistym) stanie się niedługo dostępna dla właścicieli laptopów. Wszystko za sprawą kart graficznych 20x0 z rodziny Turing, czyli GeForce RTX Mobile oraz RTX Max-Q Design. Pierwsze urządzenia z tymi układami mają trafić na sklepowe półki juz 15 stycznia tego roku.

Zachęcamy do śledzenia naszej relacji na dedykowanej podstronie. Jej partnerem jest ING Bank Śląski.

Luźną relacje z naszego wyjazdu możecie także śledzić na Snapchacie oraz Instagramie.

Snapchat Instagram

Zapraszamy do słuchania.

MyApple Weekly w iTunes Store.