Podczas targów CES część czołowych producentów prezentuje swoje najnowsze produkty, które mają podbić serca potencjalnych użytkowników. Jedną z takich firm jest Withings.

Pierwszą z nowości jest zegarek Move ECG umożliwiający wykonanie pomiaru EKG - tak jak w przypadku Apple Watcha najnowszej generacji. Użytkownicy, którzy będą chcieli przeprowadzić badanie będą musieli przyłożyć dwa palce po obu stronach koperty.

Według producenta zegarek ma działać na baterii około 12 miesięcy i ma się on charakteryzować wodoszczelnością do 50 metrów.

Withings Move ECG

Należy zwrócić uwagę, że Withings nie otrzymał jeszcze odpowiednich pozwoleń. Urządzenie ma trafić do sprzedaży wiosną tego roku i zostało wycenione na 129,95 euro. Na razie nie wiadomo czy funkcja pomiaru EKG będzie działała na przykład w Polsce.

Drugą nowością jest Withings BPM Core, czyli sprzęt umożliwiający przeprowadzenie pomiaru ciśnienia krwi oraz EKG. Dodatkowo ma on wbudowany cyfrowy stetoskop. Według producenta dzięki niemu można rozpoznać zastawkową chorobę serca. Podobno pełny pomiar ma trwać 90 sekund, a najważniejsze dane będę wyświetlane na wbudowanym „ekranie”.

Withings BPM Core

Akcesorium zostało wycenione na 249,95 euro i do sprzedaży ma trafić w drugim kwartale tego roku. Podobnie jak Move ECG, musi on przejść wszystkie wymagane certyfikacje i otrzymać odpowiednie zgody.

Oba urządzenia będą łączyły się z aplikacją Health Mate, która dostępna jest dla iOS za darmo.

Źródło: Withings


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.