No i mamy koniec 2018 roku. Mnie rok ten zleciał bardzo szybko. Dużo się w nim wydarzyło, zarówno w świecie Apple, w tym i na naszym polskim poletku, jak i w szerszej perspektywie. Mijający rok prosi się więc o podsumowanie. Tym właśnie jest niniejszy, swego rodzaju mini numer naszego magazynu.

Znajdziecie w nim subiektywne podsumowania mijającego roku, przygotowane przez część redakcji naszego magazynu. Na warsztat wzięliśmy nie tylko poszczególne urządzenia, które Apple pokazało podczas różnych tegorocznych prezentacji, ale także kondycję firmy czy najciekawsze premiery gier. Ja ze swojej strony postarałem się wybrać urządzenie Apple mijającego roku, które w największym stopniu zmieniło pewne moje dotychczasowe nawyki czy przyzwyczajenia, podsumowałem też minione 12 miesięcy na stanowisku programisty iOS.

W imieniu całej redakcji MyApple Magazynu życzę Wam wszystkim szczęśliwego nowego roku. Oby 2019 rok obfitował w same pozytywne wydarzenia, był lepszy od poprzedniego, i oby Apple w nadchodzącym roku zaprezentowało nowe, ekscytujące nas urządzenia.

No i na koniec, jak zwykle życzę Wam miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 5/2018