Jak zwykle w okresie świąt deweloperzy przygotowują promocje na swoje aplikacje. Tym razem pod nazwą WinterFest 2018 ma miejsce akcja promocyjna na osiemnaście aplikacji dla komputerów Mac.

W przypadku każdej z nich cena została obniżona o 25%. Wśród programów, które można kupić taniej w ramach WinterFest 2018 znalazły się: Tinderbox, Panorama X, Nisus Writer Pro, DEVONthink Pro Office, Aeon Timeline 2, TextExpander, Take Control Books, Storyspace, Bookends, Scapple, PDFPen, HoudahSpot, HoudahGeo, DEVONagent Pro, BBEdit 12, ImageFramer Pro, Timing i Scrivener.

Niektóre z tych aplikacji dostępnych są w ramach abonamentu w Setapp, ale oczywiście nie wszystkie. Dlatego to dobra okazja, by się w nie zaopatrzyć. Ja ze swojej strony polecam TextExpander, PDFPen, BBEdit 12, ImageFramer Pro i Timing.

Więcej informacji oraz linki do poszczególnych programów w promocyjnych cenach znajdziecie na stronie WinterFest 2018.


Dla wszystkich czytelników naszego portalu sklep MyApple przygotował specjalny 10% rabat na produkty marki ZENS. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać: ZENS05. Kod jest ważny do 20 maja 2019 roku.