Ostatnio informowaliśmy Was, że Apple otrzymało zgodę na wprowadzenie do sprzedaży odświeżonej wersji maty Beddit Sleep Monitor.

Big 150c0c66 8119 4fed 9470 4799539dea68

Produkt ten dostępny jest już w ofercie amerykańskiego producenta i został wyceniony na 699 złotych. Zamówienie złożone do godziny 15:00 w poniedziałek powinno zostać dostarczone najpóźniej w środę. Warto pamiętać, że do obserwacji snu dwóch osób konieczne są dwa czujniki.

Monitor snu Beddit automatycznie obserwuje Twój sen i razem z aplikacją Beddit na iPhonie pomaga Ci go monitorować, zarządzać zebranymi informacjami i poprawiać jego jakość. Pasek z czujnikiem jest niezwykle cienki, elastyczny i miękki – ma tylko 2 mm grubości, dzięki czemu pozostaje niezauważalny. Automatycznie zaczyna wnikliwą obserwację – zbiera i analizuje informacje dotyczące długości Twojego snu, a także dane o Twoim tętnie, oddechu, chrapaniu oraz temperaturze i wilgotności pomieszczenia. Monitor Beddit pozwala ustawiać cele dotyczące pory pobudek i czasu snu oraz motywuje do ich realizacji, udostępniając poranne wyniki na temat jakości odpoczynku, przypomnienia o porze snu i raporty tygodniowe.

Najważniejsze cechy:

  • Automatycznie monitoruje czas snu, a także tętno, oddech, chrapanie oraz temperaturę i wilgotność pomieszczenia
  • Jest cienki, elastyczny i miękki – ma tylko 2 mm grubości, dzięki czemu pozostaje niezauważalny
  • Nie trzeba go nosić na sobie
  • Działa na każdym łóżku i przy dowolnym rozmiarze materaca – także wtedy, gdy w łóżku śpią dwie osoby*
  • Dane o śnie i tętnie są przechowywane także w aplikacji Zdrowie na iPhone’a
  • Działa z Apple Watch i udostępnia na zegarku raporty, przypomnienia o porze snu i sugestie