Studio Ndemic znane jest przede wszystkim za sprawą szalenie popularnej swego czasu gry Plague Inc., w której celem gracza było stworzenie wirusa mogącego zniszczyć całą ludzkość. Niedawno w App Store pojawiła się ich nowa gra - Rebel Inc.

Big 6fe481d3 a1b3 4ddd 8aa9 2709e18f2e7d

W Rebel Inc. zadaniem gracza jest przywrócenie ładu w kraju, w którym właśnie skończyła się wojna. W tym celu musi on umiejętnie balansować między dbaniem o potrzeby cywilów a walką z rebeliantami chcącymi przejąć władzę.

Autorzy gry zaznaczają, że mimo iż jej akcja toczy się w fikcyjnym państwie i przedstawia wymyślony konflikt, to jednak w realistyczny sposób odwzorowuje podobne wydarzenia, które miały miejsce w prawdziwym świecie. Tyczy się to zarówno technik, które będziemy wykorzystywać do umocnienia naszej władzy, jak i zachowań ludności cywilnej i naszych przeciwników.

Gra Rebel Inc. dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 8,99 zł. Gra oferuje też opcjonalne mikropłatności, pozwalające ułatwić rozgrywkę, jednak nie stara się wymusić na graczu korzystania z nich.

Pobierz Rebel Inc.