Przed nami okres przejściowy pomiędzy jesienią a zimą, w którym zimne i wilgotne wieczory lepiej spędzać przy rozgrzewającej herbacie w oczekiwaniu na pierwszy prawdziwy śnieg, Mikołajki i Gwiazdkę. Do ciepłej herbaty jak ulał pasuje najnowszy, nieco grubszy niż zwykle, numer naszego magazynu.

Znajdziecie w nim sporo tekstów poświęconych urządzeniom, które Apple zaprezentowało w ostatnich miesiącach. Przeczytacie m.in. o nowym iPadzie Pro, nowym MacBooku Air czy o iPhone'ach XS Max i XR. Adam Liszewski, który recenzuje w bieżącym numerze iPhone'a XR właśnie, zastanawia się także w osobnym tekście, czym jest budżetowy smartfon od Apple. Z kolei Jacek Swoboda ma dla Was kilka porad dotyczących tego, jak zabezpieczyć swojego Maca poprzez odpowiednie ustawienia w preferencjach systemowych. Komputery Apple uznawane są za bezpieczne, ale to w dużym stopniu od nas zależy stopień ich bezpieczeństwa, a także danych, jakie na naszych Macach trzymamy.

Jako że Gwiazdka już za niecały miesiąc, swój list do Świętego Mikołaja publikuje na łamach bieżącego numeru Grzegorz Świątek. Mamy też dla Was kilka sugestii w związku z wyborem prezentów na tegoroczne Święta.

W imieniu całej redakcji życzę Wam jak zwykle miłej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 32/2018